Страхування здоров'я

Залишити відгук +38 (097) 654 77 77, +38 (095) 654 77 77, +38 (093) 654 77 77
03062, Україна, Київ, пр.Берестейський, 65
Залишити відгук 067 170 7337; 050 170 7337; 093 170 7337
02081, Україна, Київ вул. Здолбунівська, 7Д, корпус Г

В Україні немає безкоштовної медицини та обов'язкового медичного страхування. Щоб хоч якось захистити себе від хвороб та нещасних випадків, багато хто звертається за допомогою до вітчизняних страхових компаній, які пропонують страхування здоров'я.

Залежно від охоплення населення пропонується медичне страхування здоров'я двох видів:

  1. Індивідуальна. Поліс забезпечує захист однієї особи.
  2. Колективна. Найчастіше такі договори укладають роботодавці на користь свого персоналу. Йдеться про страхування нещасного випадку.

Щодо конкретних програм, то вони відрізняються умовами та наповненням:

  • Невідкладна допомога – передбачає цілодобове невідкладне медичне обслуговування, включаючи вартість медикаментів, огляд лікаря, лабораторну діагностику, госпіталізацію.
  • Страхування дітей віком від народження до 18 років. Програма передбачає всі необхідні дитині огляди та консультації, лабораторні дослідження та діагностику, невідкладну та стаціонарну допомогу, вакцинацію, вартість медикаментів.
  • Страхування для вагітних – включають спостереження фахівцем, допологове обстеження, здавання аналізів, госпіталізація за потреби.

Страхування здоров'я – Київ та інші регіони (Україна)

Перш ніж вибрати, за якою програмою застрахувати здоров'я, слід знайти надійну страхову компанію. Більшість компаній пропонують широкий спектр послуг, і крім ДМС пропонують такі продукти, як страхування життя, авто (КАСКО, ОСАГО, Зелена карта), туристів (туристів), що виїжджають за кордон, квартири в іпотеці, медична страховка для отримання візи та виїзду за кордон.

Крім потрібної спеціалізації варто відштовхуватися і від можливих страхових ризиків. До них належить:

  • гострі захворювання;
  • загострення хронічних хвороб;
  • нещасний випадок;
  • травма;
  • отруєння.

Важливо, щоб запропонований поліс враховував усі особливості та побажання конкретного застрахованого. Вибираючи страховку, звертайте увагу на перелік медичних послуг, які вона покриває: швидку допомогу, екстрену госпіталізацію, амбулаторне обслуговування, огляди та консультації фахівців тощо.

Залежно від обраної програми та її наповнення також залежить, в якому медичному закладі буде проводитись обслуговування.

Страхування здоров'я – ціна поліса у різних страховиків

Ціни на поліси ДМС у різних СК можуть змінюватись в залежності від ряду факторів. Головним щодо базової вартості поліса є наповнення програми та вибір лікувальних установ. Чим дорожче клієнт вибирає приватні клініки, тим вищою буде вартість страховки. Розрахувати ціну можна самостійно на сайті страховика, що цікавить, використовуючи онлайн калькулятор.

Є кілька способів зменшити вартість полісу ДМС:

  1. За рахунок наявності франшизи, тобто в договорі обумовлено частину збитків, яку страховик не відшкодовує при настанні страхового випадку. Розрахунок здійснюється, як правило, у відсотковому співвідношенні.
  2. Виключення додаткових опцій, які передбачає програма. Наприклад, деякі страхові компанії включають до полісу стоматологічне обслуговування, вакцинації, масажні процедури. Подібне особисте страхування не всім цікаве і воно робить страховий поліс дорожчим.
  3. Корпоративне страхування великої кількості працівників.
  4. Грамотний вибір регіону страхування. Поліс у Києві коштуватиме дорожче, ніж у менших містах.

Найбюджетніший варіант, який можна купити, – обслуговування в державних медичних закладах без додаткових опцій. Також ринок не стоїть на місці, і страхувати здоров'я, життя, машину можна не лише у Києві, а й практично у будь-якому місті. ДМС сьогодні поки не таке популярне, як автострахування, автокаско, накопичувальне страхування, страховка туристична або для візи шенген, але попит з кожним роком зростає.

Грамотний вибір страховика

Оскільки медичне страхування поки що носить лише добровільний характер, страхові компанії мають право проводити цінову політику на свій розсуд. Тому якщо для клієнта головним критерієм вибору є ціновий фактор, варто вивчити всі пакетні пропозиції.

Вітчизняні страхові компанії орієнтовані переважно на колективне страхування здоров'я, деякі погоджуються на оформлення полісу для сім'ї із трьох і більше осіб. Це вигідно і страховику, і застрахованим, оскільки знижує вартість страховки. Умовно програми можна розділити на 3 категорії:

  • економ (В);
  • стандарт (А);
  • еліт (А+).

Відрізняються вони у різних СК виключно наповненням. На порталі BeSure.com.ua можна побачити рейтинг найкращих представників ринку у цьому сегменті. Також є можливість ознайомитися з реальними відгуками по кожній СК, дізнатися скільки коштує конкретна послуга.

При виборі важливо звертати увагу на розмір франшизи. У деяких страховиків вона може становити навіть 50% вартості лікування. Для роботодавців можна скористатися, наприклад, послугами банку, де вони обслуговуються. Приватбанк пропонує послуги страхування від нещасного випадку чи хвороб.

У будь-якому випадку, для початку важливо обрати перевіреного страховика з гарною репутацією та високим рейтингом, щоб грамотно вкласти свої гроші та бути впевненим, що у разі непередбаченої ситуації ваші інтереси будуть максимально захищені. Тому рекомендуємо ознайомитися з рейтингом кращих СК, відгуками про них та їх фінансовим станом. Все це ви знайдете на сайті BeSure.com.ua.