Страхування для візи

Залишити відгук +38 (097) 654 77 77, +38 (095) 654 77 77, +38 (093) 654 77 77
03062, Україна, Київ, пр.Берестейський, 65

Щоб відвідати будь-яку країну-учасницю Шенгенської угоди, потрібно мати відкриту візу чи біометричний паспорт. В обох випадках потрібно зібрати певний перелік документів. І особливе місце серед них посідає обов'язкова мед. страхування для візи. Це не тільки бюрократична необхідність, а й розумний підхід до майбутньої подорожі, особливо якщо йдеться про екстремальні види спорту.

Деякі європейські країни висувають до полісу медстрахування конкретні вимоги, особливо до допустимого розміру франшизи. Але, є перелік основних вимог для оформлення поліса, що виїжджає за кордон:

  1. Поліс повинен діяти протягом усього запланованого терміну поїздки, або терміну візи, що запитується.
  2. Медичне страхування для виїзду за кордон має діяти на території всіх країн Шенгену.
  3. Нульова франшиза. Це стосується окремих країн, більшість посольств більш лояльні у цьому питанні, допускаючи франшизу в 150 євро та більше.
  4. Витрати на лікування повинні бути закладені у розмірі щонайменше 30 000 євро.

Є різні типи візи – шенген, службова, туристична, робоча. Але вимоги до оформлення полісу ДМС для всіх однакові. Правильно оформлений поліс від перевіреного страховика не лише гарантує видачу візи, а й дає надійний захист на період перебування на території чужої держави.

Страхування для візи: вибір страховика

При виборі СК варто виявити спостережливість, оскільки страховик повинен мати необхідну акредитацію. Список акредитованих компаній можна дізнатися у консульстві або знайти самостійно на сайті відповідних установ.

Сама процедура оформлення страховки не складе труднощів. Для цього достатньо завітати до офісу обраної компанії (Київ, Харків чи будь-яке інше місто), повідомити лише основні деталі поїздки, паспортні дані. Від таких деталей залежить вартість медичної страховки. Оформлення займає трохи більше 5-10 хвилин.

Мінімальна сума покриття полісу для подорожі країнами шенгенської зони - 30000 євро. Є варіанти із покриттям сумою 50 000 та 75 000. Зазвичай для простої туристичної поїздки досить стандартного поліса. Якщо ваша мета – поїздки на роботу до Польщі, заняття спортом чи відвідування гірськолижного курорту, знадобиться оформлення спеціальної страховки.

Подавати до консульства необхідно підписаний страховий поліс, копію, чек про оплату із зазначеними ініціалами та сумою. Рекомендується не заощаджувати на медичній страховці, тому що випадки бувають різні.

Страхування для виїзду за кордон: вартість

Страхування для візи, життя мандрівників або авто, що виїжджають за кордон, при виїзді може мати різну вартість, залежно від ряду факторів. Щоб дізнатися точну ціну на медичну страховку, потрібно повідомити страхову компанію такі дані:

  • країна подорожі;
  • термін планованого перебування за кордоном;
  • вік туриста;
  • розмір франшизі;
  • наповнення програми;
  • додаткові критерії – працевлаштування, участь у спортивних змаганнях та інше.

Також можна і самостійно розрахувати, скільки коштує оформити медичне страхування для подання документів на візу. Розрахунок доступний практично на кожному офіційному сайті страхових компаній, а також використовуючи калькулятор на спеціальних ресурсах.

Купити страховку можна як у будь-якому місті країни, так і в режимі онлайн. Крім СК, подібні продукти реалізують деякі комерційні банки, наприклад, Приватбанк. Часто для відкриття польської візи купується найдешевша страховка, але все ж таки рекомендується купувати поліс, який у непередбачених випадках зможе захистити інтереси туристів. Хоча й ціна такого ДМС значно вища.

Особливості страхування транспортного засобу

Страхування для виїзду за кордон, крім звичайного страхування здоров'я, може включати обов'язкове автострахування (зелена карта), ризики невиїзду. Якщо в Україні власнику автомобіля достатньо мати поліс ОСАЦВ та КАСКО, то для виїзду мандрівника за кордон на транспортному засобі потрібна так звана зелена карта.

Зелена карта наразі діє у 47 країнах. Придбати страховку на машину можна також будь-яким зручним способом: в офісі СК, безпосередньо у страхових агентів біля митниці або через онлайн-сервіси. Важливо зважати на той момент, що не всі страховики мають право оформляти подібну страховку на машину. Таке право мають лише члени Моторного страхового бюро України.

Щоб оформити Зелену карту, необхідно подати такі документи:

  • паспорт або інше посвідчення особи (краще закордонний паспорт);
  • копія технічного паспорта на транспортний засіб;
  • ідентифікаційний номер;
  • посвідчення водія.

Поліс оформляється на машину, а не на власника, тому водієм може бути не лише останній. Вартість страховки залежить від типу транспортного засобу, терміну страхування та країни, яку ви плануєте відвідати. Є поліси з повним покриттям зони дії системи «Зелена карта», або поліси, що діють лише на території страху Східної Європи. У другому випадку сума відшкодування значно менша.

Важливо вибирати перевірених страховиків, інакше навіть найменша ДТП у Європі призведе до великих фінансових витрат.

Портал BeSure.com.ua рекомендує відповідально підходити до такої процедури, як страхування для візи та виїзду за кордон. Щоб мандрівники обирали перевірені та надійні страхові компанії, сайт пропонує рейтинг найкращих представників ринку у цьому напрямі.