Логотип компании Универсальная

СК Универсальная. Отзыв №162

Рейтинг 0.55 Отзывы: 5
S&P: ААА* Отделений: 16
оставил(а) отзыв о Универсальная в 15:56, 19.02.2016

Я є страхувальником у СК "Універсальна" вже 2 роки, моя дружина - 8 років, мій брат - 1 рік. Однак, незважаючи на те, я та члени моєї сім'ї справно та вчасно платимо за договорами страхування належні платежі, СК "Універсальна" зі свого боку не виконує свої зобов'язання за умовами договору.
Так, 29.01.2016 р.відбувся страховий випадок - наїзд невстановленої машини невстановленим водієм на мій автомобіль, в результаті чого відбулось пошкодження мого автомобіля. Виявивши цей факт, я одразу звернувся у СК "Універсальна", надавши усі необхідні документи. За результами моєї заяви щодо отримання страхового відшкодування СК "Універсальна" повідомила мене, що відстрочує строк прийняття рішення про виплату страхового відшкодування на 180!!! календарних днів.
У зв'язку із цим я написав заяву про надання мені розрахунку вартості відновлювального ремонту автомобіля з метою, аби самостійно здійснити відновлювальний ремонт до прийнятого СК Універсальна рішення, як це передбачено п.7.2, 7.3. Договору.
Однак, СК Універсальна відмовляється надати мені калькуляцію для погодження вартості відновлювального ремонту (хоча письмово повідомила, що не заперечує проти ремонту авто), таким чином, згідно умов договору я не можу приступити до виконання ремонтних робіт (пункт 7.3, 7.4. Договору). Машина зараз стоїть на стоянці, яку я оплачую самостійно, я не можу використовувати авто у своїх цілях, в результаті чого зазнаю щоденних збитків та втрат.

Моя оценка компании
0 из 10

Ответить на отзыв

avatar
Все страховые компании
map
Вы всегда можете найти ближайшие страховые компании к вашему дому или офису. Используйте сортировку для быстрого перехода к странице компании. Выбрать компанию
Последние отзывы

отзыв о Guardian

Искреннне благодарен сотрудникам компании, помогли не растеряться в нелегкой ситуации (ДТП на окружн...


отзыв о Кредо

6.03.2021 я стал участником ДТП.У виновника ДТП была оформлена страховка в СК «Крэдо» г.Запорожье.Ср...


отзыв о ВУСО

Неприятный контакт с данной компанией. Придется, наверное, с ними попрощаться. Страхование "Здоровье...

Посмотреть все отзывы