Логотип компании MetLife

СК MetLife. Отзыв №281

Рейтинг 0.00 Отзывы: 4
S&P: ААА* Отделений: 8
оставил(а) отзыв о MetLife в 00:57, 16.02.2019

З цією компанією мав справу кілька років. Основний поліс на випадок смерті або дожиття передбачав щорічні виплати у розмірі більше 5000 гривень. Компанія активно агітувала мене щодо отримання полісів за програмою страхування додаткових ризиків: переломів та опіків внслідок нещасного випадку (страхова сума 27000гр) та страхування на випадок тілесних ушкоджень внаслідок нещасного випадку (страхова сума 32990гр) — сумарно 729гр щороку. У компанії переконували, що навіть якщо будуть незначні опіки на сонці, чи невеликий поріз на тілі — все компенсують. Ніхто не збирється спеціально хворіти чи травмуватися, але життя є життя. Втратив одне око. Лікування дороговартісне. Перспективи 50/50. Надсилаю ксерокопію виписного епікризу — не влаштовує. Посилають запит в обласну лікарню, де робили операцію. Лікарі розписали все як є. У тому числі і перспективи.
І метлайф компенсує мені травму у сумі ...3300гр! Згідно тарифної сітки…

Мабудь у цій страховій компанії оцінюється не важливість органу, а його вага. Цікаво, при повній втраті зору сума була б удвічі більшою?
Рекомендую працівникам цієї компанії страхуватися у інших страхових компаніях. Там надійніше.

Доречі, був також застрахований через Приват-банк, навіть не знаю точно у якій страховій компанії. Була така пропозиція від Привату, вирішив скористатися.
На другий день після травми відіслав через Приват 24 ксерокопію! виписного епікризу і впродовж трьох днів отримав більше 14000 гривень на картку. Страхова сума така ж як і у метлайфі. А страхові внески навіть менші. Чесно кажучи навіть не розраховував на таке…

Вітаю менеджерів метлайфу з серйозною економією грошей (10000 для такої компанії це значна сума), але втратою репутації. Принаймі одного клієнта ви втратили.

А вашим потенційним клієнтам раджу: якщо не хочете розчарувань, не зв'язуйтеся з цією компанією

Моя оценка компании
0 из 10

Ответить на отзыв

avatar
Все страховые компании
map
Вы всегда можете найти ближайшие страховые компании к вашему дому или офису. Используйте сортировку для быстрого перехода к странице компании. Выбрать компанию
Последние отзывы

отзыв о Оранта-Сич

Данная компания,а в частности ее филиал Запорожье «Космос» затягивает выплату,даёт не правдивую инфо...


отзыв о ВУСО

В феврале 2019 года с Семьей поехали на отдых в Египет, к несчастью страховались в компании ЧАО СК «...

Посмотреть все отзывы