Логотип компании Глобус

СК Глобус. Отзыв №220

Рейтинг 0.10 Отзывы: 9
S&P: ААА* Отделений: 11
оставил(а) отзыв о Глобус в 20:58, 03.04.2018

Моя машина стояла на стоянці мене в машині не було. Була слизька дорога і в неї заїхав бус.Був правильно оформленний європротокол зроблені фотографії все по спільній угоді .Була призначена компенсація але чомусь в Києві в центральному офісі виплату заблокували.На мої запитання відповіли що вся причина відказу в тому що я в момент дтп не був в машині.При дальшому спілкуванні з працівниками Глобусу я зрозумів що вони напевно навчалися в кулінарному або в якомусь ветеринарному закладі так як не могли дати якоїсь нормальної відповіді на мої питання тільки весь час булькотіли-«рішення прийнято» і це все їхнє пояснення. Лист мені надіслали також без пояснення причини відказу.Шановні Українці НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З ТИМИ АФЕРИСТАМИ Вони тільки знають як взяти а якщо проблема то це вже ваша проблема.

Моя оценка компании
0 из 10
оставил(а) ответ на отзыв о Глобус в 17:06, 23.04.2018

Добрый день, Ігор!

В такій ситуації треба вимагати чітких пояснень у письмовому вигляді. Для цього надсилаєте до них листа с вимогою надати пояснень відмови. При відправці зверніться до працівника поштового відділення з проханням надіслати замовного листа з повідомленням.
Після повернення до Вас повідомлення збережіть його. Далі чекайте 30 днів. Наступна дія - звернення до суду з позовом. У позові має мати місце відповідь страхової компанії чи поштове повідомлення.

Більш детальних консультацій можно надати після ознайомення з деталями справи.

З повагою,
Страховий Адвокат

Ответить на отзыв

avatar
Все страховые компании
map
Вы всегда можете найти ближайшие страховые компании к вашему дому или офису. Используйте сортировку для быстрого перехода к странице компании. Выбрать компанию
Последние отзывы

отзыв о Уника

Через интернет, очень удобно и без всяких ненужных дополнительных услуг, оформил Е-ОСАГО. Супер!!! Р...


отзыв о Guardian

!!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Мало того, что не заплатили за гражданку, так еще и пришлось написать отказ от К...

Посмотреть все отзывы